Консультації
У нашій клініці Ви можете отримати консультацію нарколога та психіатра.
Мотивація
Завдяки проведенню терапії переконання, у 90% випадків ми отримуємо згоду пацієнта на лікування.
Цілодобово
Клініка працює цілодобово та без вихідних.
Безкоштовна консультація по телефону.
Виїзд на дім
Бригада швидкої допомоги додому.
Трансфер пацієнта до клініки.

Наркологічна клініка PROFI-DETOX

PROFI-DETOX – це сучасний центр допомоги залежним у Білій Церкві. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які протягом багатьох років надають екстрену та поточну медичну допомогу людям, які потрапили у залежність від алкоголю та наркотиків у режимі 24/7.

Пацієнтам клініки надається широкий спектр наркологічних послуг: від зняття ломки та екстреної допомоги при передозуваннях до лікування алкоголізму, наркоманії, а також інших наркологічних та психологічних проблем. Лікарі клініки розуміють патогенез та особливості лікування всіх наркологічних захворювань, тому надають кваліфіковану допомогу з урахуванням характеру перебігу патології та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Наркологічний центр – лікування та реабілітація залежних

PROFI-DETOX має широкий спектр переваг над більшістю державних наркодиспансерів. У центрі надається висока якість лікування, із залученням найкращих лікарів-наркологів, є гарне оснащення та створені максимально комфортні умови для пацієнтів. Усі маніпуляції виконуються в сучасних кабінетах, оснащених найкращим обладнанням – це мінімізує ризик неякісного виконання маніпуляції, а також підвищує шанс повного одужання навіть у найважчих випадках.

Особлива увага приділяється якості взаємодії спеціаліста з пацієнтом – у клініці практикується лише індивідуальний підхід, що враховує психічні та фізіологічні особливості конкретного пацієнта.

Виїзд нарколога додому

Приїзд лікаря нарколога протягом 45 хвилин!

Екстренна допомога 24/7

Цілодобова допомога вдома та в стаціонарі.

Гарантія якості

Ми надаємо гарантії на одужання.

Анонімно

Ніхто не дізнається, що ви знаходитесь на лікування.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний курс лікування для кожного.

Безкоштовна консультація

Зателефонуйте та задайте будь-яке запитання.
Чи можна отримати консультацію по телефону?
Так, і навіть потрібно, телефонна консультація БЕЗКОШТОВНА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Як довго триватиме лікування та реабілітація
Тривалість лікування та реабілітації наркоманії та алкоголізму залежить від ступеня тяжкості залежності. Після медикаментозного лікування пацієнт проходить реабілітацію.
Як довго їде лікар нарколог на дім
Все залежить від того на скільки далеко знаходиться пацієнт, як правило виїзд здійснюється протягом однієї години.
Методи лікування
Наша клініка має Ліцензію МОЗ. Усі методи лікування наркоманії та алкоголізму офіційно затверджено МОЗ. Також практикуються авторські методи лікування.
Чому я повинен обрати вашу клініку
За багаторічний досвід роботи ми зібрали найкращий персонал і відібрали найефективніші методи лікування, ми використовуємо тільки сертифіковані препарати та ефективні методи лікування.

Індивідуальний підхід у клініці PROFI-DETOX

Для якісної мотивації пацієнта щодо необхідності подальшого лікування та реабілітації залучаються професійні психологи – вони формують стійку мотивацію хворого, дозволяють йому створити нові життєві цінності, що ведуть до повного виліковування.

У наркологічному центрі PROFI-DETOX пацієнти можуть пройти детоксикацію методом УБОД. Ультрашвидка детоксикація дозволяє вивести з організму залишки алкоголю, наркотичних засобів, а також токсичні продукти їхнього розпаду. Процедура займає всього 6-8 годин, і не тягне за собою болісних психологічних та фізичних страждань.

Анонімне лікування у приватній наркологічній клініці

Всі пацієнти платної наркологічної клініки PROFI-DETOX можуть розраховувати на повну анонімність. Ми розуміємо, який репутаційний удар може завдати інформація про перебування людини в наркологічній клініці, тому всі дані про пацієнтів знаходяться у сейфі або на захищених серверах з обмеженим доступом.

Анонімність відвідування клініки застосовується до всіх пацієнтів, незалежно від того, з якими питаннями зверталася людина: для консультації, первинного обстеження, детоксикації, лікування чи реабілітації. З метою підвищення рівня захисту особистих даних пацієнта, доступ до особистих анкет отримують лише фахівці, безпосередньо пов’язані з діагностикою та лікуванням конкретної людини.

Переваги лікування у наркологічній клініці PROFI-DETOX

Клініка має чудову базу для первинного прийому, обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів з широким спектром психологічних та фізичних залежностей. Для перебування в стаціонарі передбачені загальні та індивідуальні палати з усіма зручностями, а також забезпечується персональна дієта, що відповідає призначеному лікуванню. Запишіться на прийом до наркологічної клініки PROFI-DETOX, та отримуйте якісні послуги від професіоналів!

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

ЕКСТРЕННА ДОПОМОГА

+38 (067) 126 04 04