Лікування наркоманії

Наркоманія – найважча прогресуюча хвороба, що порушує фізіологічний та психічний стан пацієнта. Під впливом токсинів та отрут страждають усі органи та системи, уражається психіка, пацієнт неминуче деградує як особистість. За ненадання допомоги – швидкий летальний кінець.

Високий рівень професіоналізму лікарів нашої клініки та комплексні планомірні програми допомагають перемогти потяг до наркотиків. Ми використовуємо для лікування наркоманії перевірені сучасні та високоефективні методики та препарати.

У клініці «Profi-Detox» на вас і ваших близьких чекають досвідчені фахівці, які допоможуть впоратися з різними формами залежності: метадоновою, марихуановою, амфетаміновою, від прийому спайсу.

Лікування наркозалежності

За довгі роки практичної діяльності наші спеціалісти-наркологи сформували різнобічну комплексну програму для лікування наркозалежних. Підбір методів проводиться суто індивідуально для кожного хворого.

Для позбавлення від тяжкої хвороби використовуються широкий комплекс різноманітних заходів:

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

Вони спрямовані на усунення як фізичних, так й психологічних бар’єрів. Крім цього, у клініці застосовуються надійні сучасні методи лікування наркозалежності, такі як:

 • Плазмаферез. Швидке очищення крові від токсичних наркотичних речовин.
 • Лазерне опромінення крові. Забезпечує захист від отруйних агресивних сполук, що переповнюють організм наркомана.
 • Ксенонотерапія. Чинить сприятливий вплив на психоемоційний стан. Зникають панічні атаки, тривога, страх. Допомагає при абстиненції. Проводиться інгаляційним способом – хворий вдихає ксенон.
 • Фізіотерапевтичні процедури. Включають фізіометоди та масажні комплекси, що діють розслаблююче на тіло та психіку.

Анонімне лікування наркоманії

Для багатьох залежних та їхніх родичів дуже важливо, щоб хворий проходив терапію таємно, без постановки на облік. Лікування наркоманів у клініці «Profi-Detox» проводиться з дотриманням повної конфіденційності та анонімності. Усі дані про хворого та комплекс проведених заходів зберігаються під найсуворішим секретом.

Кваліфікована анонімна допомога співробітників нашої клініки допомагає наркоманам розпочати повноцінне життя, повністю позбутися негативних наслідків, завдяки чому ризик рецидивів мінімальний.

Показниками професійного обслуговування в Profi-Detox служать такі критерії:

 • Зниження або повне зникнення потягу до прийому наркотичних засобів.
 • Поліпшення психоемоційних складових: з’являється енергія, оптимізм, відновлюється загальне самопочуття, відступає депресія, поведінка стає спокійною і рівною.
 • Нормалізується мислення та пам’ять, підвищується увага та здатність до інтелектуальних дій.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Примусове лікування наркозалежності в Україні

Не всі наркомани повністю усвідомлюють, наскільки важко вони хворі. Деяким хворим не вистачає вольових якостей та сили характеру, щоб кинути та почати лікуватися від наркозалежності. Психіка пацієнтів настільки змінена, що вони не можуть перебудуватися самостійно та ухвалити рішення про зцілення.

Професійні психологи нашого центру допоможуть створити штучну мотивацію (метод інтервенції), правильно підібрати слова, змоделювати ситуацію, щоб хворий захотів стати на шлях одужання.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Існує низка показань, коли примусове лікування наркоманії стане важливим кроком, до якого вдаються, як до крайніх заходів:

 • передозування, що загрожує життю хворого;
 • пацієнт становить небезпеку для близьких людей та суспільства;
 • злочин у наркотичному стані;
 • виражені психічні розлади: психоз, амнезія, недоумство.

На базі клініки Profi-Detox зібрано сучасне передове обладнання для діагностики, лікування наркозалежних та їх успішної реабілітації. Фахівці нашої клініки мають тривалий стаж та багаті знання, щоб гарантовано допомогти хворому перемогти залежність.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу