Розкодування від алкоголю

Лікування алкоголізму

Іноді людині, що пройшла кодування від алкоголізму необхідно розкодуватися – це може бути пов’язано з найрізноманітнішими причинами: від прояву низки психологічних проблем, до алергічних реакцій на препарат та особистих переконань у необхідності зняти всі заборони.

До розкодування також вдаються у разі, якщо не вдалося досягти достатньої мотивації хворого до відновлення нормального тверезого життя, а також якщо кодування проводилося «насильно» під тиском близьких або з ультимативними погрозами, які не залишали шансу алкоголіку на самостійне ухвалення рішення.

Коли потрібно зняти кодування від алкоголю

Розкодуватися необхідно лише у випадку, якщо ви розумієте, що цей обмежувальний бар’єр не забезпечує належної ефективності, а також може завдати істотних збитків здоров’ю.

Наприклад, якщо ви звернулися до нарколога для проведення підшивки, але після всіх процедур у вас виникає непереборне бажання випити, здатне будь-якої миті викликати зрив, який призведе до серйозних наслідків: від нестерпних болів і фізичних страждань до можливої ​​смерті.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от алкоголя

Лечение в стационаре

Розкодуванням називається процес деактивації діючої речовини підшитого препарату, а також усунення ефекту, створеного проведеними маніпуляціями, спрямованими на усунення бажання надалі вживати алкоголь.

Приймати рішення про розкодування необхідно лише після комплексної консультації з лікарем-наркологом, який може об’єктивно оцінити актуальність проведення процедури та ризики, пов’язані з можливістю подальшого зловживання спиртними напоями.

Розкодування від алкоголю – методи зняття підшивки

Метод розкодування від алкоголізму в кожному випадку підбирається індивідуально – він прямо залежить від персональних особливостей пацієнта, виду проведеного кодування та препарату, що використовується в ньому.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

До основних методів розкодування від алкоголю відносять:

  • Розкодування після підшивки препаратів: Тетлонг, Еспераль проводиться шляхом хірургічного видалення підшитих ліків. Процедуру здійснює лікар-нарколог після проведення відповідного обстеження;
  • Гіпнотичне та психотерапевтичне розкодування – це методи, спрямовані на зняття раніше створеного гіпнотичного та інформаційного впливу, забезпечується заборона на вживання спиртових напоїв. Процедуру проводить нарколог, який раніше кодував пацієнта;
  • Розкодування від підшкірно ведених препаратів: Аогомінал, MST, SIT, Налтрексон та інших – проводиться з використанням спеціальних антидотів, що нейтралізують основний препарат кодування;
  • Рефлекторне розкодування передбачає припинення прийому препаратів, що забороняють вживання спиртного.
Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Наслідки розкодування від алкоголізму

Після розкодування, людина може відчувати невпевненість у власних силах та можливостях, можливі складнощі у соціальній адаптації, існує великий ризик зриву та запою. На цьому етапі дуже важлива правильна психологічна робота, що дозволяє підвищити впевненість у собі і своїх силах.

Особливу увагу варто приділити родичам, близьким та друзям — вони мають надавати психологічну підтримку, наситити життя хворого на позитивні емоції, показати, що він може жити щасливим життям і без розпиття алкоголю.

Якщо Вам або Вашому родичу потрібно провести розкодування від алкоголізму? Зверніться до наркологічної клініки «Profi-Detox», і вам допоможуть!

Зворотний дзвінок

Статті з блогу