Наркологічний стаціонар

Залежністью від наркотичних речовин страждають пацієнти різного віку, починаючи від підлітків до зрілих людей. Злоякісна стрімка течія швидко призводить до тяжкого ураження організму, хворий розумово деградує, розвивається шизофренія, психоз. Від передозування, прийому низькоякісних наркотиків, у лічені часи можливий летальний результат.

На базі нашої клініки проводиться комплексне стаціонарне лікування наркозалежних. Сертифіковані наркологи, які мають значний стаж, застосовують сучасні методи та інноваційні підходи, допомагають усім наркоманам незалежно від стадії та форми залежності.

Лікування наркоманії у стаціонарі

Під час надходження у клініку хворий проходить повне обстеження. Фахівці, з огляду на стан пацієнта, ступінь та вираженість порушень складають індивідуальну програму лікування.

Через складні причини появи залежності, найбільш повноцінним вважається курс, що включає фармакологічне, психологічне та соціальне стаціонарне лікування наркоманів. Терапія складається з таких етапів:

 • Нейтралізація токсичних сполук – детоксикція. Проводиться з метою ліквідації отруєння організму, а також підтримки таких життєво важливих функцій: дихання, кровообіг. Обов’язково необхідна при абстиненції (ломки)та передозуванні. Фізична залежність усувається за 7-10 днів.

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

 • Усунення наслідків отруєння. Необхідні заходи для нормалізації роботи нервової, травної, дихальної системи, покращення функціонування печінки та нирок.
 • Подолання звички. Мета – сформувати позитивну мотивацію подолання тяги. Основна роль приділяється фахівцям наркологічного стаціонару «Profi-Detox» – психологу, соціологу, психіатру. На підставі психотипу підбирають та проводять тренінги, мотиваційні бесіди, тестування. Хворого навчають методам саморегуляції та експрес-корекції.
 • Соціальна реабілітація. Завдання – повна адаптація у суспільстві, повернення до навчання, роботи, корекція відносин із родичами, придбання сімейних обов’язків. Повернення до повноцінного існування без наркотиків.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Стаціонарне лікування наркоманії в Україні

Кращий вихід для позбавлення від наркозалежності та зняття абстиненції – лікування залежних у стаціонарному відділенні, що починається з обов’язкової детоксикації від наркотиків. У розроблений алгоритм входять:

 • Антидепресанти. Допомагають упоратися з депресивним настроєм та апатією.
 • Транквілізатори. Надають заспокійливий та седативний вплив.
 • Препарати амінокислотного ряду. Поліпшують мозкову та нервову діяльність.
 • Протисудомні ліки. Нормалізують емоційний стан та поведінкові реакції.
 • Гепатопротектори. Відновлюють роботу печінки.
 • Психотропні засоби. Використовуються у особливих ситуаціях, коли є виражені порушення психіки.

Наркологи нашої клініки застосовують успішні передові методики у поєднанні зі спостереженням вузьких фахівців, а також інтенсивною психотерапією. Безумовно, обмеження наркомана в контактах з небажаними особами, а також реабілітаційна обстановка дозволяють хворому спокійно пережити відвикання та стати на шлях лікування.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Лікування залежних у наркологічному стаціонарі має безперечні переваги:

 • Багатолітній досвід лікарів «Profi-Detox» досяг високого рівня, щоб впоратися із захворюванням.
 • Терапія не обмежується зняттям фізичного потягу. Наша основна мета – усунути психологічну залежність.
 • Пацієнт перебуває під постійним наглядом.
 • Робота проводиться за індивідуальною схемою.

Не затягуйте з лікуванням, наркотична залежність – це захворювання, яке потрібно лікувати якнайшвидше. Телефонуйте прямо зараз або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Консультант-нарколог дасть докладне пояснення на всі запитання.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу