Швидка наркологічна допомога

Швидка наркологічна допомогаКожна залежна від алкоголю людина рано чи пізно стикається з несподіваними та небезпечними ускладненнями у стані здоров’я. Багато хто з них загрожує життю. Клініка «Profi-Detox» надає швидку наркологічну допомогу в Києві та Області пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежністю.

Послуга необхідна, коли від оперативності дій залежить життя та здоров’я пацієнта. Наркологи мають повний набір лікарських препаратів для ефективної терапії. Щоб надати екстрену наркологічну допомогу, до хворого може приїхати як один фахівець, так і професійна бригада лікарів.

Екстрена наркологічна допомога цілодобово

У яких випадках потрібна екстрена наркологічна допомога цілодобово? Звернутися до «Profi-Detox» за допомогою необхідно в тих ситуаціях, коли вживання алкоголю несе загрозу здоров’ю та життю пацієнта.

Фахівці-наркологи клініки надають термінову наркологічну допомогу у таких випадках:

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

Лікарі клініки «Profi-Detox» виїжджають відразу після вашого дзвінка для надання допомоги. Виклик здійснюється на анонімній основі, щоб уникнути розголосу відомостей про пацієнта.

Лікування проводиться суто індивідуально. Фахівці оглядають хворого, оцінюють тяжкість його стану. Підбирають лікування залежно від віку, супутніх хвороб та стадії.

Схема лікування включає наступний комплекс заходів:

  li>інфузіотерапія, одинарна або подвійна крапельниця;
 • знеболювальні засоби;
 • вітаміни;
 • препарати для покращення травлення;
 • сучасні снодійні препарати;
 • седативна терапія.

Якщо пацієнтові не надати своєчасно швидку наркологічну допомогу, то результат абстинентного синдрому то, можливо вкрай важким. Найнебезпечнішими ускладненнями є набряк мозку, кома, відмова печінки і нерідко буває смерть.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Швидка наркологічна допомога на дому

Для надання екстреної наркологічної допомоги до клініки звертаються хворі та їхні родичі, якщо пацієнти не можуть самостійно впоратися із запійним періодом. Стан алкогольної абстиненції завжди протікає особливо тяжко.

При появі тривожних симптомів наведених нижче, пацієнту абсолютно показано наркологічну допомогу:

 • тремтіння м’язів тіла та кінцівок;
 • різкий головний біль;
 • стійка артеріальна гіпертензія
 • розлади сну;
 • тривала блювота;
 • суїцидальний настрій;
 • галюцинації;
 • ознаки білої гарячки.
Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Дуже важливо для виявлення цих ознак діяти максимально оперативно. Оскільки ослаблений організм має мало шансів упоратися із проблемою самостійно. Завдяки якісній екстреній наркологічній допомозі вдома можна врятувати пацієнта, покращити його стан. Бригади фахівців працюють цілодобово, і будь-якої миті готові виїхати на виклик.

Надання швидкої наркологічної допомоги на дому має багато позитивних моментів.

Своєчасно надана наркологічна допомога є гарантією, що стан хворого покращиться. Дзвоніть у клініку у будь-який час, не затягуйте із зверненням. «Profi-Detox» завжди допоможе хворим у найнебезпечніші життєві моменти. Екстрена наркологічна допомога вдома – шлях до вашого одужання та повернення до здорового життя.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу