Кодування від алкоголізму за Довженком

Лікування алкоголізму

Лікування від алкоголізму за Довженком – одна з найефективніших та найпоширеніших методик усунення згубної залежності. Цей метод став застосовуватися понад 35 років тому в СРСР, розробили А.Р. Довженко, відомим радянським психіатром, наркологом та психотерапевтом.

Сьогодні метод Довженка застосовується у найкращих наркологічних центрах світового рівня, він забезпечує комплексний підхід до пацієнта, зачіпає як фізіологічні, так і психологічні аспекти залежності, що дозволяє алкоголіку отримати якісну мотивацію та повністю усунути свою проблему. Після успішного лікування люди повертаються до нормального життя, де є близькі люди, успішна кар’єра і немає місця для зловживання спиртним.

Лікування алкоголізму – суть методу Довженка

Суть кодування від алкоголю за методом Довженка полягає у потужному гіпнотичному впливі на обмежений термін абсолютної тверезості. Після сеансу гіпнозу людина повністю втрачає інтерес до будь-яких спиртних напоїв, на весь термін кодування.

Гіпнотичний сеанс проводиться профільним фахівцем за умов стаціонару клініки. Людина в неспаному стані потрапляє під гіпнотичний вплив. Ключовою умовою проведення процедури є наявність сильної стійкої мотивації хворого до повного лікування своєї залежності, а також повне утримання від вживання алкоголю протягом декількох днів до початку сеансу.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от алкоголя

Лечение в стационаре

Якщо залежний неспроможний самостійно закінчити вживання, проводиться обрив запою на дому або в стаціонарі клініки з подальшою детоксикацією – виведенням залишків алкоголю та токсичних продуктів його розпаду з організму.

Метод кодування від алкоголізму Довженко є заборонним. Він не передбачає використання будь-яких медикаментів, є повністю безпечним для фізичного та психічного здоров’я людини, а також не має нічого спільного з так званими, шарлатанськими «змовами та чаклунством».

Кодування від алкоголю по Довженку – ціна

Вартість лікування за методом Довженка в Profi Detox залежить від широкого спектру факторів, у тому числі: кількості та тривалості сеансів, необхідності попереднього виведення із запою, детоксикації, а також переліку інших запланованих чи додаткових процедур.

Більш точну інформацію за ціною можна дізнатися лише після первинного прийому лікарем-наркологом, який зможе оцінити поточний фізичний та психічний стан пацієнта.

Скільки сеансів необхідно провести для повного виліковування

У більшості випадків для успішного кодування фахівцям необхідно провести 1 сеанс тривалістю не більше 1,5-4 годин. Але в деяких випадках, з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта, можуть знадобитися повторні сеанси. Сумарна ефективність способу становить близько 92% (ці пацієнти не вживають алкоголь 3-5 років і більше після кодування). Інші 8% зриваються ще на етапі реабілітації.

Кодування за методом Довженка займає лише 1 день (у деяких випадках термін може збільшуватися до 2х-3х відвідувань).

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Центр лікування алкоголізму за Довженком «Profi-Detox»

Спеціалізована наркологічна клініка Profi-Detox пропонує послуги професійного усунення алкогольної залежності. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці з багатим та успішним досвідом, є найсучасніше медичне обладнання від провідних виробників, а також створені всі умови для комфортного перебування хворих.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Переваги лікування та реабілітації алкоголіків у нашій клініці:

  • Має високу результативність і не займає тривалий час – позитивний результат у 92% хворих спостерігається вже після першого чи другого сеансу;
  • Методика побудована тільки на гіпнотичному впливі, тому підшивка від алкоголю та інші медикаментозні дії не потрібні – це оптимальний спосіб кинути пити для людей, які мають розлади серцево-судинної та дихальної системи;
  • Під час сеансу пацієнт постійно перебуває у свідомості, його не занурюють у гіпнотичний сон, а також не піддають впливу будь-яких речовин, що розсіюють свідомість;
  • Для проведення кодування немає необхідності поміщення людини у стаціонар – закодуватися можна без відриву від основної роботи. Для процедури необхідно кілька годин (пацієнти із запоями та при тяжкому перебігу, потребують попереднього стаціонару);
  • Після виконання кодування немає необхідності систематичного відвідування клініки.

Маєте проблему з алкоголем чи у залежність потрапив ваш близький? Зверніться до наркологічного центру Profi Detox і отримайте професійну допомогу!

Зворотний дзвінок

Статті з блогу