Лікування сольової залежності

Сольова наркоманія є однією з найскладніших залежностей, самостійно позбутися якої практично неможливо — вже після декількох прийомів, з’являється стійка залежність, хворий не може відмовитися від вживання, його основою метою життя стає пошук чергової дози.

Наркотик сіль має штучне (синтетичне) походження, може мати різні похідні та виготовляється у вигляді дрібнодисперсного порошку білого кольору, що вдихається наркоманом через ніс або вживається іншими способами. Дуже важливо своєчасно визначити проблему та звернутися до професійних наркологів, які проведуть попередню діагностику, визначать ступінь залежності, забезпечать психологічну допомогу та призначать адекватне лікування, здатне повернути людину до нормального життя без наркотиків.

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

Лікування від солей – чим небезпечна сіль

Вживання солей несе у собі руйнівний вплив на психіку і фізіологію людини, за своєю активністю значно перевищує марихуану, кокаїн та героїн.

Цей наркотик дуже сильний і досить дешевий, тому викликає підвищений інтерес у людей з низьким рівнем добробуту.

Речовина продається в різних формах: від розчинів до класичних таблеток. Наркотик швидко проникає в організм через слизові оболонки, концентрується у стінках клітин, через що дуже складно піддається виведенню – найбільший удар приймає на себе нервова тканина.

Від першого прийому солей до повної деградації особи може пройти лише кілька місяців. Як правило, навіть після повного припинення прийому, залежний відчуває на собі наслідки, понад 50% пацієнтів, які пройшли лікування, страждають на серйозні психологічні проблеми.

Лікування необхідно починати якомога раніше – це підвищить шанс на повне відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Ознаки та симптоми сольового наркомана

Вживання солей веде за собою прояв низки специфічних ознак, завдяки яким близькі можуть визначити наявність проблеми ще на ранніх стадіях її розвитку:

  • Різка зміна поведінки. Підлітки можуть швидко припиняти спілкування зі своїми друзями, заводити нові сумнівні знайомства. Стрімко зростає їхня активність, підвищується імпульсивність. За різкими підйомами настрою відбуваються спади, можливі депресивні стани;
  • Виникає незрозуміло висока спрага – це пояснюється порушенням водно-сольового обміну в організмі, що виникає внаслідок вживання чергової дози.;
  • У деяких випадках можуть спостерігатися схожі на судоми неконтрольовані рухи кінцівок. Вони супроводжуються падіннями, катаннями по підлозі, невиразною лякаючою мовою;
  • Розширюються зіниці, з’являється неприродний блиск.

Виявивши перераховані вище ознаки та симптоми – негайно зверніться до лікаря-нарколога.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Лікування залежності від солі

Лікування сольової залежності займає тривалий час, передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на повне відновлення фізіологічного та психологічного здоров’я пацієнта: діагностика, складання персональної схеми лікування (з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта), лікувально-відновлювальні та реабілітаційні заходи.

Дуже важливо забезпечити стійку мотивацію хворого до повного позбавлення залежності – це ключовий етап, від якого прямо залежить подальша успішність лікування. Звертайтеся до наркологічної клініки «Profi-Detox», і вам обов’язково допоможуть!

Зворотний дзвінок

Статті з блогу