Тест на наркотики

Тест на наркотичні речовини

Необхідність з’ясувати, чи вживає людина наркотики, може знадобитися у різних ситуаціях. Тест на наркотичні речовини – сучасне високоточне дослідження, яке проводять з діагностичною метою, щоб підтвердити чи спростувати факт прийому психоактиваторів та наркотиків.

Звернутися за консультацією ви можете у клініку «Profi-Detox» у Києві, де кваліфіковані фахівці проводять детальне лабораторне та клінічне обстеження, та завжди готові надати професійну допомогу.

Тестування на наркотики у клініці

Дослідження на вміст наркотичних сполук запитує судова експертиза, якщо справа стосується конфліктної ситуації – ДТП, бійка. Це вагомий аргумент для суду під час встановлення опіки над дитиною. Регулярне проведення аналізу допоможе своєчасно виявити зрив у пацієнта, який пройшов лікування.

Допінг-контроль – дуже схожий процес для огляду та допуску спортсменів до змагань. Експрес-тести на наркотики необхідні при прийомі на роботу водіям, машиністам, пілотам, а також при вступі до вищих військових закладів.

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

На які наркотики тестують?

У наркологічній клініці пропонується проведення тестування на наркотики всіх різновидів та психотропні компоненти:

 • каннабіоїди та аналоги – гашиш,
  маріхуана
  ;
 • опіати – кодеїн, морфін, героїн;
 • метадон;
 • амфетаміни та метамфетаміни;
 • всі види барбітуратів;
 • солі;
 • екстазі;
 • спайси;
 • кокаїн;
 • оксибутират натрію.

З переліку можна побачити, що практично всі поширені в наркоманській сфері наркотичні фактори виявляються за допомогою аналізів. Тест на наркотики з високою точністю дозволяє дізнатися правду і може стати мотивацією для початку лікування залежності.

Поширені тести та їх особливості

Варіанти проведення підтверджуючих тестів та тимчасові терміни вказані у таблиці:

Наркотична речовина Кров на антитіла, місяці Кров на метаболіти, дні Сеча, дні Волосся, місяці
Героїн 4 3 4 3
Метадон 4 1 30 3
Маріхуана 4 3 4 3
Кокаїн 4 5 5 3
Амфетаміни 4 12 5 3
Барбітурати 4 2 1 3
Транквілізатори 4 3 7 3
ЛСД Не виявляється 4 10 Не виявляється

Методи виявлення максимально точні і дозволяють виявити разовий прийом через кілька діб до тривалого – кількох місяців. Для скринінгових аналізів застосовують кров та сечу, де виявляють продукти метаболізму.

Якщо попередній аналіз дав позитивний результат, для підтвердження призначають спеціалізовані дослідження – тонкошарову або газорідину хроматографію, масспектрометрію. Вони дають можливість встановити всі можливі варіанти наркотиків, давність хвороби та її тяжкість.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Здати тест на наркотики в домашніх умовах

Виявити наявність психотропів допомагають домашні експрес-тести, які можна придбати в аптеці. Скринінгові смужки дозволяють попередньо визначити, який наркотичний засіб потрапив до організму. Мультітести розраховані на 3-5 видів психоактивних компонентів.

Ви можете пройти тест на наркотики вдома, але набагато ефективніше це зробити в самій клініці. На тлі зручності застосування у домашній обстановці, у них є один значний мінус – неповна інформативність. Ненадійність пов’язана з тим, що вже за добу-дві, скринінг-аналіз не виявить наркотичних залишків.

Лабораторні аналізи в клініці – максимально достовірні та точні, з їх допомогою можна виявити всі наркотики, популярні серед наркоманів. Причому не просто підтвердити факт прийому, а визначити кількість. Чим вища концентрація, тим серйозніший хворий пацієнт. Підробити результат і приховати пристрасть під час обстеження у клініці у пацієнта не вдасться. Дослідження можна провести повністю конфіденційно та анонімно.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Дзвоніть чи пишіть нам, черговий фахівець проконсультує та порекомендує експрес-тест, актуальний для конкретного випадку. У нашій клініці ви можете пройти тестування на наркотики, одночасно отримати професійну консультацію та лікарську допомогу.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу