Підшивка від алкоголізму

Підшивка від алкоголізму

Підшивання від алкоголізму – це найпоширеніший метод лікування алкозалежних, що передбачає застосування препаратів: торпедо, еспераль, тетлонг або вівітрол. Полягає у хімічній взаємодії діючої речовини з алкоголем. Результатом стає гостра больова реакція, що провокує нестерпні фізичні страждання пацієнта, що викликає виражений страх хворого перед вживанням спиртного.

Наркологічне підшивання від алкоголізму у Києві має виконуватися лише кваліфікованим лікарем з дотриманням правил антисептики. Препарат підшивається у важкодоступну для пацієнта область, як правило, під лопатку чи сідницю – це ускладнює доступ до препарату у критичні моменти.

Підшивка ампули від алкоголізму

Перед тим як провести вшивання ампули від алкоголізму, лікар повинен переконатися, що пацієнт має необхідний рівень психологічної підготовки, а також не має протипоказань. Дуже важливо, щоб підшивка від алкоголю виконувалася вмотивованому на одужання пацієнтові, інакше є великий ризик зриву.

Перед процедурою пацієнт проходить комплексне психологічне та медичне обстеження. Підшивання від алкоголю можна виконувати лише за відсутності таких протипоказань:

  • Психічна неготовність хворого на лікування – пацієнт повинен дати згоду на маніпуляцію, бути мотивованим до повного лікування від залежності;
  • Інфекційні захворювання – за їх наявності, необхідно пройти попереднє лікування;
  • Патології внутрішніх органів – у тому числі захворювання нирок та печінки;
  • Цукровий діабет;
  • Перенесений інфаркт міокарда;
  • Онкологічні захворювання.

Перед тим як підшитися від алкоголю, пацієнту необхідно пройти комплексну детоксикацію організму (якщо він знаходиться у запійному стані, виконується обрив запою), а також не вживати спиртне протягом 5-7 днів до початку процедури.

За відсутності достатнього рівня мотивації проводиться психологічна робота. Її результатом стає стійка мотивація хворого до подальшого лікування та повного позбавлення згубної залежності.

Підшивка від алкоголізму ампулою виконується лише за умов стаціонару наркологічної клініки, де забезпечені суворі стандарти асептики/антисептики. Для закріплення ефекту пацієнту необхідно пройти комплексну реабілітацію алкозалежних у Білій Церкві.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от алкоголя

Лечение в стационаре

Підшивка Торпедо

Підшивка від алкогольної залежності препаратом Торпедо (на основі дисульфіраму) має високий попит. Особливістю Торпедо є хімічна формула, яка дозволяє блокувати розщеплення спиртного в організмі – це провокує гостре отруєння та нестерпні страждання після вживання навіть незначних доз алкоголю.

Випиваючи алкоголь, хворий починає відчувати тахікардію, печіння в грудях, дзвін у вухах, з’являються блювотні позиви, також з’являється почуття смерті, що наближається, провокує панічний настрій і психологічну мотивацію до повного припинення вживання спиртного.

Підшивка Еспераль

Підшитися від алкоголізму за допомогою препарату Еспераль можна в більшості наркологічних клінік. Це сучасний препарат на основі дисульфіраму, що демонструє високу ефективність.

Процедура вшивання повинна проводитися лише мотивованим на одужання пацієнтам із дотриманням антисептичних заходів. В одній капсулі знаходиться 100 мг дисульфіраму, його дія (залежно від анатомічних та фізіологічних особливостей алкоголіка) може тривати від 1 до 5 років.

Препарат вшивають під шкіру, у важкодоступні місця, зокрема: під лопатку, м’які тканини живота або сідницю. Для підвищення ефективності та зниження ризику зриву вже підшитому пацієнту необхідно пройти психологічну реабілітацію.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Підшивка Тетлонг

Є повноцінним аналогом Еспераль та Торпедо. Як діюча речовина виступає дисульфірам, який блокує центри задоволення при вживанні спиртного. Препарат показав високу ефективність при роботі з хворими, які погано піддаються традиційному лікуванню.

Вводиться внутрішньом’язово, у формі імплантату, який поступово виділяє діючу речовину у кров. Перед підшиванням від алкоголізму, необхідно, щоб пацієнт отримав стійку мотивацію до подальшого лікування та повної реабілітації.

Виділяється швидкою активізацією та пролонгованою дією – ефект після підшивки настає вже через 2-3 години та підтримується від 1 до 5 років.

Підшивка Вівітрол

Передбачає введення препарату Вівітрол на основі діючої речовини – налтрексон. Особливістю даного методу кодування є нетривалий період дії речовини близько 1 місяця, після чого необхідно виконувати нову ін’єкцію.

Вівітрол впливає на рецептори головного мозку, які відповідають за появу у хворого задоволення та ейфорії під час вживання спиртних напоїв. Після потрапляння налтрексону в кров відбувається ослаблення бажання до вживання спиртного.

Перед процедурою в Києві чи Білій Церкві пацієнт повинен отримати стійку мотивацію до позбавлення від згубної звички та утриматися від вживання алкоголю протягом 3-4 діб.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Як підготуватися до процедури підшивки від алкоголю

Ефективність терапії, що проводиться в клініці підшивки від алкоголізму, багато в чому залежить від якості підготовки пацієнта. Насамперед, хворий має пройти комплексне психологічне та медичне обстеження, що дозволяє лікарю визначити оптимальний метод підшивки.

Другим важливим моментом є психологічна підготовка, алкоголік повинен розуміти, чому і навіщо йому лікування, мати стійку мотивацію до повного лікування від своєї залежності. Дуже важливо, щоб пацієнт одержав підтримку своїх дій від близьких людей.

Хворому необхідно вийти із запою та утриматися від вживання спиртних напоїв протягом 3-10 днів (термін утримання прямо залежить від вибраного препарату для підшивки та рекомендацій лікаря).

Як відбувається процедура підшивки

Анонімне підшиття від алкоголю завжди починається з консультації лікаря (після комплексного медичного обстеження). Фахівець роз’яснює пацієнту, як проходитиме процедура, скільки вона займе часу і як необхідно поводитися при вшиванні препарату.

У процедурі бере участь пацієнт та лікар (у деяких випадках медсестра). Препарат підшивається у стерильних умовах ін’єкційним введенням або хірургічно з наркозом (через невеликий розріз).

Процедура досить проста і вимагає обов’язкового перебування пацієнта в стаціонарі. Відразу після неї, хворий може розпочинати участь у програмі реабілітації.

Підшитися від алкоголю – ціна в Києві

Наркологічна клініка «Profi-Detox» пропонує вигідні умови підшивання від алкоголізму в Києві (Білої Церкви). Процедуру проводять лише досвідчені висококваліфіковані спеціалісти. У клініці забезпечені всі умови для якісного та безпечного лікування. З докладними цінами ви можете ознайомитись у нашому прайс-листі або під час телефонної консультації.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу