Лікування алкоголізму у стаціонарі

Лікування алкоголізму

Лікування алкогольної інтоксикації, алкогольного похмільного синдрому, а також супутніх цього стану захворювань у стаціонарних умовах клініки «Profi-Detox» проводиться цілодобово і без вихідних, в умовах суворої анонімності та конфіденційності.

Клініка «Profi-Detox» надає ефективне та безпечне лікування алкогольної інтоксикації, стану відміни алкоголю, психотичних розладів унаслідок вживання алкоголю, сучасними методиками згідно з Європейськими протоколами Асоціації психіатрів та наркологів ЄС. Пацієнти можуть самостійно або за екстреною медичною допомогою звертатися до нас, за наданням високопрофесійного наркологічного лікування.

Діагностика та лікування пацієнтів у стаціонарі здійснюється лікарями наркологами, психіатрами, анестезіологами вищої кваліфікаційної категорії та спеціально навченим середнім та молодшим медичним персоналом у комфортних умовах та під цілодобовим наглядом.

Стаціонарне лікування алкоголізму

Комплексне лікування в стаціонарі включає перебування пацієнта в комфортабельній палаті, 4-разове дієтичне харчування, спостереження лікарем-наркологом, консультування терапевтом і неврологом, а також лікарями інших спеціальностей у разі потреби, мотиваційна бесіда та психологічна підтримка з боку психотерапевта, цілодобовий моніторинг всіх потреб пацієнта середнім та молодшим медичним персоналом.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от алкоголя

Лечение в стационаре

Як проходить лікування алкоголізму у стаціонарі клініки

Основна наркологічна допомога в стаціонарі включає дезінтоксикацію спрямовану на усунення алкоголю і продуктів його метаболізму з організму пацієнта.

В першу чергу це сорбенти, для очищення шлунка і тонкого кишечника, сифонна клізма, що очищає товстий кишечник, інфузійна терапія (крапельниці) для швидкого виведення алкоголю, токсичних метаболітів, продуктів перекисного окислення з крові та тканин всього організму.

Для цього використовуються сольові розчини, препарати для корекції реологічних властивостей крові та поліпшення мікроциркуляції, розчини, що прискорюють розпад алкоголю та його виведення з організму, кардіо-нейро-гепатопротектори, полівітаміни, антиоксиданти та антигіпоксанти, ліки, що нормалізують роботу серця (стабілізація артеріального тиску, пульсу), тракту (усунення нудоти, блювання, болю в епігастрії), сечовидільної функції організму (усунення набряклості та покращення діурезу).

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Важливу роль відіграє призначення препаратів, що стабілізують роботу центральної та периферичної нервової системи, яка порушена в результаті алкогольної інтоксикації і як наслідок підвищення гормонів стресу (адреналін, норадреналін, кортизол).

У ЦНС відзначається надлишок таких нейромедіаторів як дофамін і глутамат, здатний викликати судоми і алкогольний психоз. Для запобігання цим загрозливим життю пацієнта ускладнень, призначаються препарати седативної та снодійної дії, оскільки поганий сон або його відсутність є основною скаргою, що пред’являється пацієнтом у стані похмілля. Це цілий комплекс ліків, який включає в себе: транквілізатори, протисудомні, антипсихотичні та снодійні препарати.

Для нормалізації психоемоційного фону пацієнтів в умовах стаціонару використовуються антидепресанти та коректори поведінки.

З метою послабити і згодом усунути патологічний потяг до алкоголю, тільки в умовах стаціонару призначаються препарати нового покоління, здатні запобігти ранньому алкогольному ексцесу після виписки з клініки «Profi-Detox».

Протягом стаціонарного лікування в клініці «Profi-Detox» пацієнтам проводяться: комплексна лабораторна діагностика, контроль глюкози в крові, ЕКГ дослідження, консультування лікарями суміжних спеціальностей.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Переваги лікування алкогольної інтоксикації та абстинентного синдрому в умовах стаціонару

В умовах наркологічного стаціонару купірування алкогольного абстинентного синдрому та наслідків алкогольної інтоксикації здійснюється під постійним, цілодобовим наглядом медперсоналу: лікаря-нарколога, спеціально підготовленого фельдшера чи медсестри, у разі потреби лікаря-анестезіолога.

Життєво важливі параметри організму пацієнта (артеріальний тиск, частота серцевих скорочень, частота дихання та насичення крові киснем «сатурація») постійно контролюються за допомогою кардіомонітора, особливо в 1-2 рази на добу перебування у клініці.

Вартість лікування алкогольної залежності у стаціонарі – ціна в Україні

Стаціонарне лікування алкоголізму в клініці “Profi-Detox” має одну з найдешевших цін в Україні, порівняно з іншими наркологічними та реабілітаційними клініками. Тут вам гарантовано нададуть кваліфіковану допомогу за оптимальною вартістю.

Крім доступної ціни на лікування, є ще ціла низка позитивних переваг:

  • 100% конфіденційність;
  • повний догляд за пацієнтом;
  • об’ємне обстеження;
  • цілодобове спостереження уважного персоналу;
  • допомога психолога;
  • консультація вузькими фахівцями.

У клініці «Profi-Detox» вам допоможуть перемогти алкоголізм і повністю повернутися до здорового та щасливого життя.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу