Наркоблокатори та підшивка від наркотиків

Підшивка від алкоголізму

Наркозалежність – це проблема не тільки хворого, але і його родини, близьких, друзів. Після початку вживання життя людини кардинально змінюється, з’являється фізична і психологічна залежність від засобу, єдиною метою хворого стає пошук чергової дози – всі інші цінності відсуваються на другий план або зовсім втрачають для нього сенс.

Використання наркоблокаторів при лікуванні наркоманії – це популярний медикаментозний метод кодування, що дозволяє ефективно та на тривалий період нівелювати ефект впливу наркотичного засобу на організм хворого. Актуальність застосування підшивки може визначити тільки лікар. Він приймає рішення на основі даних анамнезу, первинного огляду та за результатами аналізів.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от наркотиков

Лечение в стационаре

Медикаментозне кодування від наркотиків

Медикаментозне кодування від наркотиків можна застосовувати лише за згодою залежного. Як показує практика, наркомани не розуміють всю згубність наявної в них проблеми, тому потребують попередньої психологічної підготовки, спрямованої на усвідомлення своєї проблеми та створення стійкої мотивації до подальшого лікування залежності. Кодування без попередньої підготовки загрожує швидким зривом.

Підшивку від наркотиків можна проводити тільки після повного виведення наркотиків і токсичних продуктів їх розпаду з організму. Для цих цілей застосовується детоксикація або ультрашвидка детоксикація (УБОД). Остання дозволяє забезпечити виведення без фізичних та психологічних страждань (ломки). Вся процедура УБОД займає не більше 6-8 годин, тоді як класична детоксикація може тривати до двох тижнів і супроводжується нестерпними психологічними та фізичними стражданнями.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Якими препаратами кодують від наркотиків

Незважаючи на те, що проблема наркоманії відома давно, ефективних засобів, що застосовуються як підшивка від наркотиків, досить мало. У більшості випадків лікарі наркологічних центрів застосовують налоксон і налтрексон – вони мають схожий механізм впливу на організм і демонструють високу ефективність, якої достатньо для проходження всього комплексу лікувально-реабілітаційних процедур.

Препарати налтрексон та налоксон після підшивки надходять у кров хворого та зберігають необхідний рівень концентрації. Препарати впливають на опіатні рецептори, блокуючи ефект впливу наркотику на організм (наркотичні компоненти витісняються із зони чутливості рецепторів) – це робить безглуздим прийом чергової дози, наркоман не відчуває необхідної ейфорії.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Особливості кодування від наркотиків

Незважаючи на те, що після підшивки налтрексону ефект ейфорії втрачається, препарат не прибирає психологічний аспект залежності, тому багато пацієнтів, які проходять лікування наркоблокаторами, для досягнення ефекту намагаються збільшити дозу вживаного наркотику, що може призвести до негативних наслідків, у тому числі смерті.

Підшивку від наркотиків необхідно проводити тільки під пильним наглядом профільних фахівців, після попередньої психологічної підготовки залежного.

Київський спеціалізований наркологічний центр «Profi-detox» пропонує послуги з лікування наркоманії із застосуванням наркоблокаторів на вигідних для вас умовах. Якщо ваш близький страждає від наркотиків, зверніться до наших фахівців, вони проведуть розгорнуту консультацію та допоможуть у вирішенні проблеми!

Зворотний дзвінок

Статті з блогу