УБОД – ультрашвидка опіоїдна детоксикація

Опіоїдна абстиненція супроводжується болісними безперервними болями з сильною ломотою у всьому тілі. Професійна дезінтоксикаційна терапія – затребувана послуга на сьогоднішній день, яка виводить із тканин усі отруйні сполуки, і вже з першого дня знижує потребу в опіоїдних наркотиках.

Детоксикація за методом УБОД у нашій клініці – унікальна можливість безболісно позбутися ломки у комфортних умовах, під постійним моніторингом досвідчених фахівців.

Що таке ультрашвидка опіоїдна детоксикація?

Екстрена детоксикація показана наркоманам, залежним від опіатів – кодеїну, героїну, методону. Процес видалення опіоїдних отрут із тканин прискорюється у кілька разів.

Для маніпуляції застосовують антагоністи опіоїдів – налтрексон чи налоксон. Вони від’єднують токсичні метаболіти від рецепторів нейронів і за 5-6 годин повністю виводять із тканин.

Так як у пацієнта тяжка залежність, неминуче посилення ломки. Щоб запобігти болючому болю, на весь період наркомана занурюють у медикаментозний наркоз. Пацієнт спить і не відчуває жодного дискомфорту, больова система повністю відключена.

Коли залежний прокидається, нічого не відчуває, крім легкого нездужання. Абстинентний синдром вже успішно завершено, і симптоми ломки більше не з’являються.

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

Коли застосовують швидку детоксикацію організму?

УБОД – надшвидкий ударний метод очищення організму від токсинів та отрут, що виділяються при розпаді опіатних алкалоїдів та їх аналогів. У ряді випадків є життєво необхідним і найкращим, особливо в таких ситуаціях:

 • важка героїнова ломка;
 • початкові стадії наркозалежності;
 • передозування опіатами;
 • вживання наркотиків у щодобових високих дозах;
 • тривалий наркоманський стаж застосування важких наркотичних речовин.

З цього методу починають лікування пацієнтів із передозуванням. Екстрена допомога знадобиться і у випадках зривів, коли попередні заходи не принесли очікуваного ефекту.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Переваги та недоліки процедури УБОД

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація – найкращий метод вибору для наркоманів з тяжкою та тривалою залежністю. За даними статистики стійкість ремісії та категорична відмова від наркотиків після його застосування збільшується у 2 рази. До безперечних переваг процедури належить:

 • повна безболісність;
 • безпека;
 • пригнічення потягу до наркотиків на період перебування в організмі налоксону;
 • повне запобігання руйнівних дій наркотиків весь час поки присутні антагоністи.

На тлі явних переваг методу, все ж таки не можна забувати, що для організму ця процедура носить стресовий характер. Під час проведення розвивається норадреналіновий криз, пікової концентрації досягають гормони стресу. Для здорового пацієнта – це безпечна процедура. Протипоказанням є будь-яка серцево-судинна патологія:

 • ІБС 3 стадії;
 • миготлива аритмія, передсердна та шлуночкова екстрасистолія, блокади;
 • перенесений раніше інфаркт;
 • декомпенсована артеріальна гіпертензія.
Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

УБОД ціна в Києві

Клініка «Profi-Detox» проводить ультрашвидку опіоїдну детоксикацію в Києві за доступною вартістю. Лікування починається з консультації та обстеження. Перш ніж допустити хворого на маніпуляцію, фахівці проводять повне дослідження життєво важливих показників організму.

За результатами дослідження нарколог та психіатр високої кваліфікації оцінюють стан, з’ясовують наявність протипоказань. Якщо хворий фізично здоровий, його переводять до реанімаційної палати та занурюють у стан сну.

У порівнянні з простою детоксикацією, УБОД має більш дорогу, але в той же час повністю обґрунтовану ціну. У вартість процедури входить ціна сучасного обладнання, участь у лікуванні групи лікарів, детальне обстеження.

Не чекайте точки неповернення, коли близька вам людина страждає від болісної ломки. Професіоналізм лікарів нашої клініки та ефективне лікування дозволять хворому безболісно пережити ломку, і за кілька годин і вийти зі стану залежності.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу