Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізмуЗалежність від алкоголю – одна із найсерйозніших проблем сучасності. У нашій країні на одну особу на рік припадає 15 літрів спирту. Це велика цифра, тому зовсім не дивно, що лікування алкоголізму в Києві є однією з найбільш затребуваних послуг. Варто відзначити, що найкращі показники проходження лікування бувають лише коли пацієнт сам зацікавлений у одужанні.

Лікуванням алкоголізму у Києві займаються професійні медики. Звернувшись до клініки «PROFI-DETOX», людина може бути абсолютно спокійною, адже вона потрапляє до рук кваліфікованих фахівців.

Професійне лікування алкоголізму – ціни

Якщо Вам чи Вашим близьким необхідне лікування алкоголізму, Київ – це місто, де практикують найкращі лікарі. Питання якості, а також строків позбавлення залежності нерозривно пов’язане з питанням вартості за послугу. Співвідношення гарантованого результату лікування алкоголізму та помірної ціни пропонує наш наркологічний центр «PROFI-DETOX».

Наш центр щодня надає допомогу тим, хто страждає від алкогольної залежності. Проблемами пацієнтів займається колектив дипломованих спеціалістів із великим досвідом роботи. Їхній лікарський стаж гарантує індивідуальний підхід до лікування алкоголізму.

Нарколог на дом

Экстренная помощь 24/7

Подшивка от алкоголя

Лечение в стационаре

Лікування алкогольної залежності в Україні

На території нашої країни, за останніми дослідженнями, налічується понад 700 тисяч людей, яким потрібне лікування алкогольної залежності. Статистика включає тільки тих, хто офіційно перебуває на лікуванні, але насправді цифра набагато більше. Проблема в тому, що людина не лише власноручно руйнує своє життя, а й стає загрозою для тих, з ким спілкується.

Для кожного, хто відчуває непереборне бажання знову і знову втамовувати свою спрагу спиртним, негайно звернутися до нашої клініки. Від своєчасності початку лікування залежить:

 • Стан здоров’я пацієнта.
 • Доля його близьких.
 • Безпека людей, які взаємодіють з хворим у соціумі.


Пам’ятайте: допомогти можна тільки тому, хто цього хоче, тому ваше пріоритетне завдання – вчасно звернутися до лікаря.

Ефективне лікування алкоголізму

Максимально швидке та ефективне лікування алкоголізму можливе лише за наступних умов:

 1. Наявність відповідального лікаря, зацікавленого у допомозі своєму пацієнтові.
 2. Повне поглиблення проблеми.
 3. Правильно підібрана та дієва методика позбавлення алкогольної залежності.

Навіть найбезнадійнішу ситуацію можна вирішити під контролем досвідченого медика. Стаціонарне лікування алкоголізму — найбільш ефективний і продуктивний спосіб позбавлення згубної звички. На основі клініки проводиться повне обстеження. Там зручніше застосовувати весь арсенал методів та препаратів, а також пацієнт цілодобово перебуває під наглядом лікаря.

Індивідуальний підхід до лікування алкозалежних

При позбавленні будь-якої хвороби, і залежність від спиртного не виняток, завжди важливий індивідуальний підхід (у лікуванні алкозалежних потрібна комплексна допомога). Починається все з розмови. Лікар складає психологічний портрет пацієнта, визначає особливості його хвороби та дізнається про її прояви. Проводиться обстеження, за яким слідує важлива частина – очищення організму пацієнта від спирту.

Методи та етапи лікування алкоголізму

Стратегії лікування алкозалежних вибираються медиками залежно від того, наскільки запущеною є шкідлива хвороба. У всіх випадках боротьба з нею починається з детоксикації – виведення етилового спирту з організму. Найчастіше воно здійснюється методом підключення хворого до крапельниці. Можуть застосовуватись препарати наступних типів:

 • Антигіпоксанти – допомагають позбавити клітини від кисневого голодування.
 • Ноотропи – покращують обмінні процеси в нервових тканинах.
 • Антиоксиданти – стають на захисті клітин від окислювачів, що виділяються при тривалому прийомі алкоголю.
 • Гепатопротектори – відповідають за регенерацію печінки.

Методи та етапи лікування алкоголізму підбираються лікарем вже за першої зустрічі з пацієнтом. Після детоксикації, як правило, слідує вивід із запою (медикаментозна допомога у поєднанні з психологічною підтримкою), а також кодування (Психотерапевтичне втручання).

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Лікування жіночого алкоголізму

Залежність жінки від алкоголю проявляється яскравіше і розвивається швидше ніж чоловічий варіант хвороби. Саме з цієї причини лікування жіночого алкоголізму може виявитися трудомістким та тривалим. Жінки, знайшовши для себе ці «ліки» від стресу, не можуть зупинитися. Є кілька ознак, що яскраво виражаються, при яких час починати лікування:

 1. Прийом алкоголю поодинці або приховане вживання.
 2. Заперечення наявності залежності.

Усі стадії хвороби у жінок протікають набагато швидше, ніж у чоловіків. Виходячи з цього, помітивши за собою непереборний потяг до спиртного, не можна затягувати з лікуванням.

Лікування чоловічого алкоголізму

В Україні за лікуванням чоловічого алкоголізму звертаються далеко не всі, хто вже зміг усвідомити проблему. Кожен чоловік у цій ситуації намагається не подавати виду про наявність у себе згубної слабкості. Хронічним захворювання стає не відразу. Іноді для того, щоб перерости в постійне захоплення алкоголізму потрібні кілька років.

Реабілітаційний період під час лікування чоловічого алкоголізму має відбуватися під чуйним контролем співробітника клініки. Нерідко потрібна не лише психологічна, а й психотерапевтична допомога.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Анонімне лікування алкогольної залежності

Страх того, що оточення буде проінформовано про проходження лікування – основна причина, через яку багато хто не наважується звернутися за допомогою. Але наша клініка розуміє, наскільки важливою для простої та, тим більше, публічної людини є конфіденційність.

Ми пропонуємо анонімне лікування алкогольної залежності. Це означає, що факт лікування конкретної особи і особливо подробиці її проходження не підлягають розголосу. Ми допомагаємо людині повернутися до колишнього життя, а анонімне лікування алкогольної залежності – це її важлива частина. Вона є основою довіри між пацієнтом та лікарем. Конфіденційність лікування допоможе зберегти:

 • роботу;
 • здорові сімейні стосунки;
 • хорошу репутацію в суспільстві.

Принудительное лечение алкоголизма в Украине

Рішення про примусове лікування алкоголізму іноді виявляється єдиним способом допомогти близькому родичу. Не усвідомлюючи серйозність своєї проблеми, людина, що п’є, може шкодити оточуючим. У Києві є медустанови, де надають таку допомогу, але саме наша клініка проводить лікування алкоголізму ефективно. Своєчасне звернення до фахівця – гарантія якнайшвидшого одужання!

Зворотний дзвінок

Статті з блогу