Лікування амфетамінової залежності

Психотропна сильнодіюча речовина таїть у собі серйозну небезпеку. Наркотик збуджує організм так само, як це роблять стресові гормони – норадреналін та дофамін. Амфетамін набув широкого поширення серед активної молоді – підлітків, студентів, спортсменів.

Дозування не контролюється, прийом наркотику відбувається регулярно або епізодично. Відмовитися від амфетаміну, який перетворює наркомана на ідеал, героя мрії, практично неможливо. Будь-яка спроба закінчується крахом. Тільки лікування від амфетаміну в клініці «Profi-Detox», яке проводять компетентні наркологи, психологи, психіатри дозволяє досягти стійкого позитивного результату.

Зависимость от фена

Наслідки залежності невтішні. Постійний прийом психоактиватора за малий проміжок часу призводить до розвитку затяжного психозу, що супроводжується маренням та галюцинаціями, нападами агресивності та суїцидальними спробами.

Детоксикация организма

Медикаментозная терапия

Психо и социотерапия

До цього додається соціальна деградація особистості, а також тяжке ушкодження систем організму.:

  • з’являється артеріальна гіпертензія з високим ризиком інсультів;
  • слабшає імунна система, через що на тілі хворого з’являються фурункули, флегмони;
  • виникає патологія у репродуктивній сфері – аденома, імпотенція, безплідність, розлад менструального циклу;
  • значно падає маса тіла.

Передозування небезпечне важкими серцевими та дихальними розладами. Ризик коми та летального випадку надзвичайно високий. Смертельною вважається доза 25 мг на кг ваги хворого. Відмова від прийому наркотику веде до аутоагресії та істериків. Свою озлобленість наркомани зривають у бійках, здатні вчинити насильство і навіть піти на вбивство.

Як вилікуватися від амфетаміну?

Хворий потребує лікування від амфетаміну на будь-якій стадії – і на етапі короткої ремісії та після активного прийому. Допомога фахівців поєднує медикаментозні, психотерапевтичні та соціальні методи, починаючи з періоду перебування у клініці і до повного відновлення.

Безкоштовна консультація

+38 (067) 126 04 04

Лікування амфетамінових наркоманів проводиться за такими етапами.:

Лікування амфетамінової залежності у клініці

Згуртований колектив клініки проводить комплексне лікування від амфетаміну за індивідуальними програмами, які складаються з урахуванням тяжкості, давності вживання та психотипу хворого.

У перший день надходження проводиться докладна діагностика та оцінка стану. Терапія починається з детоксикації та введення ліків, що блокують наркотик. Це дозволяє зменшити потребу.

Трансфер пациента
Мы приезжаем по адресу в течение 45 - 60 минут.
Бесплатная консультация
Позвоните и задайте любой вопрос.
Гарантия анонимности
Никто не узнает, что вы находитесь на лечение.

Щоб лікуватися від амфетаміну, призначають такі поширені препарати:

  • транквілізатори – “Лоразепам”, “Діазепам”;
  • нейролептики – “Сонапакс”, “Аміназин”, “Галоперідол”, “Тріфтазін”;
  • адреноблокатори – “Фентоламін”, “Пропраналол”.

Обов’язковим доповненням служить комплекс мотиваційних заходів для зміни мислення хворого та спонукання його до добровільного позбавлення залежності.

Якщо близька людина виявляє симптоми наркоманії, звертайтеся за професійною допомогою. Не чекайте, що член вашої сім’ї зможе впоратися з тяжкою недугою самостійно. Дзвоніть та приходьте для проходження лікування амфетамінової залежності незалежно від стадії.

Доступна вартість кваліфікованої допомоги дозволяє відразу переходити до ефективних дій та не витрачати час на невдалі спроби. Досвідчені фахівці Profi-Detox по-справжньому дбають про кожного пацієнта, вміють знайти потрібний підхід і переконати в важливості одужання та повернення до здорового життя.

Зворотний дзвінок

Статті з блогу